GÖTEBORG

Klippan 1 A, 414 51 Göteborg
Klicka för vägvisning
Tel: 031 - 70 45 170

STOCKHOLM

Dalagatan 34, 113 24 Stockholm
Klicka för vägvisning
Tel: 08-514 81 640

MALMÖ

Husargatan 3, 211 28 Malmö
Klicka för vägvisning
Tel: 040-660 67 20

Vi är Säljpoolen

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Säljpoolen.

Dan Andersson
Rekrykteringskonsult/VD

Göteborg
Direkt: 031-7045171
Mobil: 0708-128888
dan.andersson@saljpoolen.se

Per Asplund
Rekryteringskonsult/Partner

Göteborg
Direkt: 031-7045192
Mobil: 0705-668780
per.asplund@saljpoolen.se

Camilla Jacobsson
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045179
Mobil: 0707-500385
camilla.jacobsson@saljpoolen.se

Hampus Johansson
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045194
Mobil: 0720-803294
hampus.johansson@saljpoolen.se

Annika Wedberg
KAM GDS/Masterhelp

Göteborg
Direkt: 031-7045197

annika.wedberg@saljpoolen.se

Michaela Steffens Lundmark
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-7045184
Mobil: 0705-288034
michaela.steffens@saljpoolen.se

Daniel Tangberg
Kommunikatör

Göteborg
Direkt: 031-7045173
Mobil: 0724-026126
daniel.tangberg@saljpoolen.se

Josephine Karlsson
Annonsansvarig & Kundsupport

Göteborg
Direkt: 031-7045191

josephine.karlsson@saljpoolen.se

Ann Szieger
Rekryteringskonsult/Partner

Malmö
Direkt: 040-6606723
Mobil: 0768-559912
ann.szieger@saljpoolen.se

Peter Nilsson
Rekryteringskonsult

Malmö
Direkt: 040-6606722
Mobil: 0708-306543
peter.nilsson@saljpoolen.se

Marie Gummerus
Rekryteringskonsult/Partner

Stockholm
Direkt: 08-51481642
Mobil: 0706-578074
marie.gummerus@saljpoolen.se

Anette Bergman
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 08-51481641
Mobil: 0702-969691
anette.bergman@saljpoolen.se

Ulf Hammar
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 08-514 816 46
Mobil: 070-606 31 00
ulf.hammar@saljpoolen.se

Kontakta oss

Du kan också kontakta oss via formuläret nedan. Vi återkommer så snart vi kan!