Rekryteringsföretag i Göteborg

Är du ute efter en ny spännande arbetsplats eller är du i behov av rekrytering till ditt företag? Säljpoolen är ett rekryteringsföretag som utvecklat en optimerad rekryteringsprocess som hittar rätt kandidater för just dig. Med lokalt kontor i Göteborg har vi både lokal förankring och kännedom. Båda är viktiga verktyg för effektiv och framgångsrik rekrytering.

Hitta till oss

Du hittar oss på adressen Klippan 1 A i Majorna i Göteborg. Runt hörnet ligger Klippans ångbåtsbrygga och Sjömagasinet. Att hitta hit med kollektivtrafiken är inte svårt. Närmaste hållplats för spårvagn är Vagnhallen Majorna, där spårvagn 3 och 9 passerar. Den runt 400 meter långa promenaden dit tar inte mer än fem minuter

 

Vi rekryterar Göteborgs bästa säljare och chefer

Dina önskemål och frågeställningar driver oss att reflektera och hitta nya lösningar, vilket är en tillgång för oss. På så sätt drivs vi framåt och blir ännu bättre. Därför välkomnar vi dig att klargöra dina behov, ställa frågor och framföra funderingar. Både om vår rekrytering och vår verksamhet som rekryteringsföretag i Göteborg. Vi förstår att inget företag är det andra likt och vi anpassar oss alltid efter dig för att uppnå bästa resultat i sälj- eller chefsrekryteringen

Vi brinner för att rekrytera säljare och chefer. Att hjälpa fantastiska individer hitta en arbetsplats att glänsa på och bidra till företagets tillväxt med otroliga ansikten utåt är nästintill magiskt. När allt stämmer och samarbetet går som en klocka, då är vi nöjda. Kontakta oss för hjälp med rekrytering i Göteborg.

 

 

Hampus Johansson
Rekryteringskonsult/Regionchef

Göteborg
Direkt: 031-7045194

hampus.johansson@saljpoolen.se

Per Asplund
Rekryteringskonsult/Partner

Göteborg
Direkt: 031-7045192
Mobil: 0705-668780
per.asplund@saljpoolen.se

Dan Andersson
Rekryteringskonsult/VD

Göteborg
Direkt: 031-7045171
Mobil: 0708-128888
dan.andersson@saljpoolen.se

Kim Storm
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045182

kim.storm@saljpoolen.se

Annika Wedberg
KAM GDS/Masterhelp

Göteborg
Direkt: 031-7045197

annika.wedberg@saljpoolen.se

Maria Tedeman
Annonsansvarig

Göteborg
Direkt: 031-7045191

maria.tedeman@saljpoolen.se

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-7045184

lina.grettve@saljpoolen.se

Tünde Isaksson
Innesäljare

Stockholm
Direkt: 08-514 816 47
Mobil: 0702-20 22 47
tunde.isaksson@saljpoolen.se

Välkommen att kontakta oss!

Kontaktinformation

Klippan 1 A, 414 51 Göteborg
Klicka för vägvisning
Tel: 031 - 70 45 170