Rekrytering som ger Göteborgs företag de bästa säljarna och cheferna

Är du ute efter en ny spännande arbetsplats eller är du i behov av rekrytering till ditt företag? Säljpoolen är ett rekryteringsföretag som brinner för att rekrytera säljare och chefer. Vi har utvecklat en optimerad rekryteringsprocess som hittar rätt kandidater för just dig. Med lokalt kontor i Göteborg har vi både lokal förankring och kännedom. Båda är viktiga verktyg för effektiv och framgångsrik rekrytering.

 

Hitta till oss

Du hittar oss på adressen Klippan 1 A i Majorna i Göteborg. Runt hörnet ligger Klippans ångbåtsbrygga och Sjömagasinet. Att hitta hit med kollektivtrafiken är enkelt. Närmaste hållplats med spårvagn är Vagnhallen Majorna, där spårvagn 3 och 9 passerar. Från hållplatsen är det sedan en kort promenad på mindre än fem minuter tills du når vårt kontor.

Välkommen in till oss på Säljpoolen i Göteborg!

 

 

Hampus Johansson
Rekryteringskonsult/Regionchef

Göteborg
Direkt: 031-7045194

hampus.johansson@saljpoolen.se

Dan Andersson
Rekryteringskonsult/VD

Göteborg
Direkt: 031-7045171
Mobil: 0708-128888
dan.andersson@saljpoolen.se

Kim Storm
Rekryteringskonsult (föräldraledig)

Göteborg
Direkt: 031-7045182

kim.storm@saljpoolen.se

Nicklas Jonsson
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045190

nicklas.jonsson@saljpoolen.se

Annika Wedberg
Affärsomreådesansvarig GDS

Göteborg
Direkt: 031-7045197

annika.wedberg@saljpoolen.se

Mattias Klasson
Affärsutvecklare

Göteborg
Direkt: 0734-100466

mattias.klasson@saljpoolen.se

Maria Tedeman
Digital producent

Göteborg
Direkt: 031-7045191

maria.tedeman@saljpoolen.se

Alexandra Alfredsson
Sälj- och marknadskoordinator

Göteborg
Direkt: 031-7045185

alexandra.alfredsson@saljpoolen.se

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-7045184

lina.grettve@saljpoolen.se

Tünde Isaksson
Innesäljare

Stockholm
Direkt: 08-514 816 47
Mobil: 0702-20 22 47
tunde.isaksson@saljpoolen.se

Välkommen att kontakta oss!

Kontaktinformation

Klippan 1 A, 414 51 Göteborg
Klicka för vägvisning
Tel: 031 - 70 45 170