GÖTEBORG

Klippan 1 A, 414 51 Göteborg
Klicka för vägvisning
Tel: 031 - 70 45 170

STOCKHOLM

Dalagatan 34, 113 24 Stockholm
Klicka för vägvisning
Tel: 08-514 81 640

MALMÖ

Husargatan 3, 211 28 Malmö
Klicka för vägvisning
Tel: 040-660 67 20

Kontakta oss

Du kan också kontakta oss via formuläret nedan. Vi återkommer så snart vi kan!





Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Säljpoolen.

Dan Andersson
Rekryteringskonsult/VD

Göteborg
Direkt: 031-7045171
Mobil: 0708-128888
dan.andersson@saljpoolen.se

Hampus Johansson
Rekryteringskonsult/Regionchef

Göteborg
Direkt: 031-7045194

hampus.johansson@saljpoolen.se

Per Asplund
Rekryteringskonsult/Partner

Göteborg
Direkt: 031-7045192
Mobil: 0705-668780
per.asplund@saljpoolen.se

Marie Gummerus
Rekryteringskonsult/Partner

Stockholm
Direkt: 08-51481642
Mobil: 0706-578074
marie.gummerus@saljpoolen.se

Ulf Hammar
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 0706-06 31 00

ulf.hammar@saljpoolen.se

Daniel Bjerndal
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 08-514 816 43
Mobil: 0720-92 09 63
daniel.bjerndal@saljpoolen.se

Julia Derblom
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 08-514 816 44

julia.derblom@saljpoolen.se

Peter Nilsson
Rekryteringskonsult

Malmö
Direkt: 040-6606722
Mobil: 0708-306543
peter.nilsson@saljpoolen.se

Kim Storm
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045182

kim.storm@saljpoolen.se

Annika Wedberg
Affärsomreådesansvarig GDS

Göteborg
Direkt: 031-7045197

annika.wedberg@saljpoolen.se

Mattias Klasson
Affärsutvecklare

Göteborg
Direkt: 0734-100466

mattias.klasson@saljpoolen.se

Maria Tedeman
Digital producent

Göteborg
Direkt: 031-7045191

maria.tedeman@saljpoolen.se

Alexandra Alfredsson
Sälj- och marknadskoordinator

Göteborg
Direkt: 031-7045185

alexandra.alfredsson@saljpoolen.se

Tünde Isaksson
Innesäljare

Stockholm
Direkt: 08-514 816 47
Mobil: 0702-20 22 47
tunde.isaksson@saljpoolen.se

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-7045184

lina.grettve@saljpoolen.se