GÖTEBORG

Klippan 1 A, 414 51 Göteborg
Klicka för vägvisning
Tel: 031 - 70 45 170

STOCKHOLM

Dalagatan 34, 113 24 Stockholm
Klicka för vägvisning
Tel: 08-514 81 640

MALMÖ

Husargatan 3, 211 28 Malmö
Klicka för vägvisning
Tel: 040-660 67 20

Kontakta oss

Du kan också kontakta oss via formuläret nedan. Vi återkommer så snart vi kan!





Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Säljpoolen.

Dan Andersson
VD

Göteborg
Direkt: 031-7045171
Mobil: 0708-128888
dan.andersson@saljpoolen.se

Per Asplund
Rekryteringskonsult/Partner

Göteborg
Direkt: 031-7045192
Mobil: 0705-668780
per.asplund@saljpoolen.se

Camilla Jacobsson
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045179
Mobil: 0707-500385
camilla.jacobsson@saljpoolen.se

Hampus Johansson
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045194
Mobil: 0720-803294
hampus.johansson@saljpoolen.se

Annika Wedberg
KAM GDS/Masterhelp

Göteborg
Direkt: 031-7045197

annika.wedberg@saljpoolen.se

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-7045184

lina.grettve@saljpoolen.se

Daniel Tangberg
Kommunikatör

Göteborg
Direkt: 031-7045173
Mobil: 0724-026126
daniel.tangberg@saljpoolen.se

Maria Tedeman
Annonsansvarig

Göteborg
Direkt: 031-7045191

maria.tedeman@saljpoolen.se

Ann Szieger
Rekryteringskonsult/Partner

Malmö
Direkt: 040-6606723
Mobil: 0768-559912
ann.szieger@saljpoolen.se

Peter Nilsson
Rekryteringskonsult

Malmö
Direkt: 040-6606722
Mobil: 0708-306543
peter.nilsson@saljpoolen.se

Marie Gummerus
Rekryteringskonsult/Partner

Stockholm
Direkt: 08-51481642
Mobil: 0706-578074
marie.gummerus@saljpoolen.se

Anette Bergman
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 08-51481641
Mobil: 0702-969691
anette.bergman@saljpoolen.se

Ulf Hammar
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 08-514 816 46
Mobil: 070-606 31 00
ulf.hammar@saljpoolen.se

Tünde Isaksson
Innesäljare

Stockholm
Direkt: 08-514 816 47
Mobil: 0702-20 22 47
tunde.isaksson@saljpoolen.se