Vi hittar Jönköpings bästa säljare och mest kompetenta chefer

Vi brinner för att rekrytera sälj-, marknads- och chefsroller. Vi vill hjälpa människor att hitta en arbetsplats att glänsa på och bidra till ett företags tillväxt och utveckling. Går du i tankarna att rekrytera eller vill du själv hitta en ny och intressant arbetsplats? Hör av dig till oss, dina önskemål och frågeställningar driver oss att reflektera och hitta nya lösningar, vilket gör att vi drivs framåt och blir ännu bättre. Vi ser fram emot att höra ifrån dig.

 

Hitta till oss

Säljpoolen expanderar och startar nu upp i Jönköping. Inom kort kommer vi öppna upp dörrarna till vårt nya kontor, centralt beläget i staden.

 

 

Robin Ring
Rekryteringskonsult

Jönköping
Direkt: 036-3363461

robin.ring@saljpoolen.se

Annika Wedberg
Affärsomreådesansvarig GDS

Göteborg
Direkt: 031-7045197

annika.wedberg@saljpoolen.se

Mattias Klasson
Affärsutvecklare

Göteborg
Direkt: 0734-100466

mattias.klasson@saljpoolen.se

Maria Tedeman
Digital producent

Göteborg
Direkt: 031-7045191

maria.tedeman@saljpoolen.se

Alexandra Alfredsson
Sälj- och marknadskoordinator

Göteborg
Direkt: 031-7045185

alexandra.alfredsson@saljpoolen.se

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-7045184

lina.grettve@saljpoolen.se

Tünde Isaksson
Innesäljare

Stockholm
Direkt: 08-514 816 47
Mobil: 0702-20 22 47
tunde.isaksson@saljpoolen.se

Välkommen att kontakta oss!