Vi hittar Jönköpings bästa säljare och mest kompetenta chefer

Vi brinner för att rekrytera sälj-, marknads- och chefsroller. Vi vill hjälpa människor att hitta en arbetsplats att glänsa på och bidra till ett företags tillväxt och utveckling. Går du i tankarna att rekrytera eller vill du själv hitta en ny och intressant arbetsplats? Hör av dig till oss, dina önskemål och frågeställningar driver oss att reflektera och hitta nya lösningar, vilket gör att vi drivs framåt och blir ännu bättre. Vi ser fram emot att höra ifrån dig.

 

Hitta till oss

På Väster i centrala Jönköping hittar du vårt ljusa och härliga kontor. Västra Storgatan 12 är adressen och ligger en parallellgata från Jönköping Resecentrum. Det är enkelt att ta sig med både kollektivtrafiken och bil till oss.

Välkommen in till oss på Säljpoolen i Jönköping!

 

 

Robin Ring
Rekryteringskonsult

Jönköping
Direkt: 036-336 34 61

robin.ring@saljpoolen.se

Annika Wedberg
Affärsomreådesansvarig GDS

Göteborg
Direkt: 031-70 45 197

annika.wedberg@saljpoolen.se

Mattias Klasson
Affärsutvecklare

Göteborg
Direkt: 0734-10 04 66

mattias.klasson@saljpoolen.se

Maria Tedeman
Digital producent

Göteborg
Direkt: 031-70 45 191

maria.tedeman@saljpoolen.se

Alexandra Alfredsson
Sälj- och marknadskoordinator

Göteborg
Direkt: 031-70 45 185

alexandra.alfredsson@saljpoolen.se

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-70 45 184

lina.grettve@saljpoolen.se

Tünde Isaksson
Innesäljare

Stockholm
Direkt: 08-514 816 47
Mobil: 0702-20 22 47
tunde.isaksson@saljpoolen.se

Välkommen att kontakta oss i Jönköping

Västra Storgatan 12, 553 15 Jönköping
Tele: 036-336 34 61 

Klicka för vägvisning


Du kan också kontakta oss via nedan formulär