Vi rekryterar Malmös bästa säljare och chefer

Vi hjälper företag att rekrytera engagerade och kompetenta medarbetare. Vi är specialiserade på rekrytering av säljare med utmärkt fingertoppskänsla, marknadstjänster med lysande kommunikationsförmågor och även att hitta kompetenta chefer. Många faktorer måste stämma för att en rekrytering ska bli framgångsrik. Berätta gärna vad ni har för önskemål kring er rekrytering och vilka styrkor och förbättringsområden ni har inom organisationen. Hör av dig till oss.

 

Hitta till oss

Från kontoret bakom den vackra porten på Adelgatan 9 sköter vi kundanpassad rekrytering för dig i Malmö. På tio minuters avstånd till fots ligger busstationerna Malmö Länsstyrelsen i ena riktningen och Malmö C i den andra. Från dem går många lokala busslinjer.

Välkommen in till oss på Säljpoolen i Malmö!

 

 

Erika Augustsson
Rekryteringskonsult

Malmö
Direkt: 040-66 06 722

erika.augustsson@saljpoolen.se

Nicklas Jonsson
Regionchef Sydväst

Göteborg
Direkt: 031-70 45 190

nicklas.jonsson@saljpoolen.se

Annika Wedberg
Affärsområdesansvarig GDS

Göteborg
Direkt: 031-70 45 197

annika.wedberg@saljpoolen.se

Mattias Klasson
Affärsutvecklare

Göteborg
Direkt: 0734-10 04 66

mattias.klasson@saljpoolen.se

Alexandra Alfredsson
Sälj- och marknadskoordinator

Göteborg
Direkt: 031-70 45 185

alexandra.alfredsson@saljpoolen.se

Maria Tedeman
Digital producent

Göteborg
Direkt: 031-70 45 191

maria.tedeman@saljpoolen.se

Tünde Isaksson
Innesäljare

Stockholm
Direkt: 08-514 816 47

tunde.isaksson@saljpoolen.se

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-70 45 184

lina.grettve@saljpoolen.se

Julia Lindhult
Administratör

Göteborg
Direkt: 031-70 45 179

julia.lindhult@saljpoolen.se

Hampus Johansson
VD

Göteborg
Direkt: 031-70 45 194

hampus.johansson@saljpoolen.se

Dan Andersson
Koncernchef Intensogruppen


Direkt: 0708-12 88 88

dan.andersson@saljpoolen.se

Välkommen att kontakta oss Malmö

Adelgatan 9, 211 22 Malmö
Tele: 040-660 67 20

Klicka för vägvisning


Du kan också kontakta oss via nedan formulär