Vi rekryterar Malmös bästa säljare och chefer

Vi hjälper företag att rekrytera engagerade och kompetenta medarbetare. Vi är specialiserade på rekrytering av säljare med utmärkt fingertoppskänsla, marknadstjänster med lysande kommunikationsförmågor och även att hitta kompetenta chefer. Många faktorer måste stämma för att en rekrytering ska bli framgångsrik. Berätta gärna vad ni har för önskemål kring er rekrytering och vilka styrkor och förbättringsområden ni har inom organisationen. Hör av dig till oss.

 

Hitta till oss

Från kontoret bakom den vackra porten på Adelgatan 9 sköter vi kundanpassad rekrytering för dig i Malmö. På tio minuters avstånd till fots ligger busstationerna Malmö Länsstyrelsen i ena riktningen och Malmö C i den andra. Från dem går många lokala busslinjer.

Välkommen in till oss på Säljpoolen i Malmö!

 

 

Peter Nilsson
Rekryteringskonsult

Malmö
Direkt: 040-660 67 22
Mobil: 0708-30 65 43
peter.nilsson@saljpoolen.se

Annika Wedberg
Affärsomreådesansvarig GDS

Göteborg
Direkt: 031-70 45 197

annika.wedberg@saljpoolen.se

Mattias Klasson
Affärsutvecklare

Göteborg
Direkt: 0734-10 04 66

mattias.klasson@saljpoolen.se

Maria Tedeman
Digital producent

Göteborg
Direkt: 031-70 45 191

maria.tedeman@saljpoolen.se

Alexandra Alfredsson
Sälj- och marknadskoordinator

Göteborg
Direkt: 031-70 45 185

alexandra.alfredsson@saljpoolen.se

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-70 45 184

lina.grettve@saljpoolen.se

Tünde Isaksson
Innesäljare

Stockholm
Direkt: 08-514 816 47
Mobil: 0702-20 22 47
tunde.isaksson@saljpoolen.se

Välkommen att kontakta oss!

Kontaktinformation

Adelgatan 9
211 22 Malmö
Klicka för vägvisning

Tele: 040-660 67 20