Rekrytering som lyfter Stockholms företag

Har du funderingar kring rekrytering eller är du på jakt efter en ny intressant arbetsplats? Genom vår modell för sälj- och chefsrekrytering vill vi sammanföra engagerade medarbetare med företag i Stockholm som drivs av visioner och utveckling. Vi på Säljpoolen brinner för att rekrytera säljare och chefer, så hör mer än gärna av dig till oss i Stockholm för att diskutera specifika önskemål och funderingar.

 

Hitta till oss

Vårt kontor i Stockholm hittar du i Vasastan, mer bestämt på Dalagatan 34. Mittemot kontoret ligger den vackra Vasaparken. Kollektivtrafiken gör det enkelt att ta sig till oss. En kort promenad bort ligger Odenplan, vår närmaste tunnelbanestation. Den ligger på gröna linjen.

Välkommen in till oss på Säljpoolen i Stockholm!

 

Marie Gummerus
Regionchef Nordost

Stockholm
Direkt: 08-514 816 42

marie.gummerus@saljpoolen.se

Ulf Hammar
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 08-514 816 46

ulf.hammar@saljpoolen.se

Daniel Bjerndal
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 0720-92 09 63

daniel.bjerndal@saljpoolen.se

Julia Derblom
Rekryteringskonsult (föräldraledig)

Stockholm
Direkt: 08-514 816 44

julia.derblom@saljpoolen.se

Anna Strid
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 08-514 816 49

anna.strid@saljpoolen.se

Annika Wedberg
Affärsområdesansvarig GDS

Göteborg
Direkt: 031-70 45 197

annika.wedberg@saljpoolen.se

Alexandra Muñoz
Account Manager

Stockholm
Direkt: 08-514 816 45

alexandra.munoz@intenso.se

Mattias Klasson
Affärsutvecklare

Göteborg
Direkt: 0734-10 04 66

mattias.klasson@saljpoolen.se

Alexandra Alfredsson
Sälj- och marknadskoordinator

Göteborg
Direkt: 031-70 45 185

alexandra.alfredsson@saljpoolen.se

Maria Tedeman
Digital producent

Göteborg
Direkt: 031-70 45 191

maria.tedeman@saljpoolen.se

Tünde Isaksson
Innesäljare

Stockholm
Direkt: 08-514 816 47

tunde.isaksson@saljpoolen.se

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-70 45 184

lina.grettve@saljpoolen.se

Julia Lindhult
Administratör

Göteborg
Direkt: 031-70 45 179

julia.lindhult@saljpoolen.se

Hampus Johansson
VD

Göteborg
Direkt: 031-70 45 194

hampus.johansson@saljpoolen.se

Dan Andersson
Koncernchef Intensogruppen


Direkt: 0708-12 88 88

dan.andersson@saljpoolen.se

Välkommen att kontakta oss i Stockholm

Wallingatan 33, 111 24 Stockholm
Tele: 08-514 816 40 

Klicka för vägvisning


Du kan också kontakta oss via nedan formulär