Rekrytering som lyfter Stockholms företag

Har du funderingar kring rekrytering eller är du på jakt efter en ny intressant arbetsplats? Genom vår modell för sälj- och chefsrekrytering vill vi sammanföra engagerade medarbetare med företag i Stockholm som drivs av visioner och utveckling. Vi på Säljpoolen brinner för att rekrytera säljare och chefer, så hör mer än gärna av dig till oss i Stockholm för att diskutera specifika önskemål och funderingar.

 

Hitta till oss

Vårt kontor i Stockholm hittar du i Vasastan, mer bestämt på Dalagatan 34. Mittemot kontoret ligger den vackra Vasaparken. Kollektivtrafiken gör det enkelt att ta sig till oss. En kort promenad bort ligger Odenplan, vår närmaste tunnelbanestation. Den ligger på gröna linjen.

Välkommen in till oss på Säljpoolen i Stockholm!

 

Marie Gummerus
Rekryteringskonsult/Partner

Stockholm
Direkt: 08-514 816 42

marie.gummerus@saljpoolen.se

Ulf Hammar
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 08-514 816 46

ulf.hammar@saljpoolen.se

Daniel Bjerndal
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 08-514 816 43
Mobil: 0720-92 09 63
daniel.bjerndal@saljpoolen.se

Julia Derblom
Rekryteringskonsult

Stockholm
Direkt: 08-514 816 44

julia.derblom@saljpoolen.se

Tünde Isaksson
Innesäljare

Stockholm
Direkt: 08-514 816 47
Mobil: 0702-20 22 47
tunde.isaksson@saljpoolen.se

Annika Wedberg
Affärsomreådesansvarig GDS

Göteborg
Direkt: 031-70 45 197

annika.wedberg@saljpoolen.se

Mattias Klasson
Affärsutvecklare

Göteborg
Direkt: 0734-10 04 66

mattias.klasson@saljpoolen.se

Maria Tedeman
Digital producent

Göteborg
Direkt: 031-70 45 191

maria.tedeman@saljpoolen.se

Alexandra Alfredsson
Sälj- och marknadskoordinator

Göteborg
Direkt: 031-70 45 185

alexandra.alfredsson@saljpoolen.se

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-70 45 184

lina.grettve@saljpoolen.se

Välkommen att kontakta oss!

Kontaktinformation

Dalagatan 34, 113 24 Stockholm
Klicka för vägvisning


Tele: 08-514 816 40