Rekryteringar som hjälper Linköpings företag att växa

Vi ser till att engagerade och härliga medarbetare med hög kompetens hittar till arbetsplatser där utveckling och framgång står högt på agendan. Behöver du hjälp att rekrytera högpresterande säljare, marknadsroller eller chefer i Linköping? Hör av dig till oss! Dina funderingar och frågor får oss att reflektera och ger oss nya intressanta utmaningar att lösa.

 

Hitta till oss

I Linköping finner du oss centralt beläget i staden. Kontoret hittar du närmare bestämt på Apotekaregatan 11, som ligger ett stenkast från Stora Torget och endast en kort promenad från resecentrum. Tar du dig med bil till oss är även det mycket smidigt och parkering finns i garaget i samma hus.

Välkommen in till oss på Säljpoolen i Linköping!

 

Jenny Fröjd
Rekryteringskonsult

Linköping
Direkt: 013-991 53 80

jenny.frojd@saljpoolen.se

Alexandra Hartzell
Researcher

Linköping
Direkt: 031-70 45 173

alexandra.hartzell@saljpoolen.se

Annika Wedberg
Affärsområdesansvarig GDS

Göteborg
Direkt: 031-70 45 197

annika.wedberg@saljpoolen.se

Mattias Klasson
Affärsutvecklare

Göteborg
Direkt: 0734-10 04 66

mattias.klasson@saljpoolen.se

Alexandra Alfredsson
Sälj- och marknadskoordinator

Göteborg
Direkt: 031-70 45 185

alexandra.alfredsson@saljpoolen.se

Maria Tedeman
Digital producent

Göteborg
Direkt: 031-70 45 191

maria.tedeman@saljpoolen.se

Tünde Isaksson
Innesäljare

Stockholm
Direkt: 08-514 816 47

tunde.isaksson@saljpoolen.se

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-70 45 184

lina.grettve@saljpoolen.se

Julia Lindhult
Administratör

Göteborg
Direkt: 031-70 45 179

julia.lindhult@saljpoolen.se

Hampus Johansson
VD

Göteborg
Direkt: 031-70 45 194

hampus.johansson@saljpoolen.se

Dan Andersson
Koncernchef Intensogruppen


Direkt: 0708-12 88 88

dan.andersson@saljpoolen.se

Välkommen att kontakta oss i Linköping

Apotekaregatan 11, 582 24 Linköping
Tele: 013-991 53 80

Klicka för vägvisning


Du kan också kontakta oss via nedan formulär